Danh sách giftcode game Kingdom Two Crowns được tổng hợp bởi Salenhanh. Nếu bạn nào chưa có giftcode Kingdom Two Crowns thì đừng bỏ qua những code dưới đây nhé. Cùng Salenhanh cày cuốc Kingdom Two Crowns thôi nào!

Giftcode Kingdom Two Crowns mới nhất

 • f8f5ab2
 • aa32a15
 • 38f455f0
 • 6db180f8
 • 5a875f31
 • bab9b92
 • 7a45e3b2

Giftcode Fanpage Kingdom Two Crowns mới nhất

 • 6c69dbba
 • 474f62f8
 • 2622e60a
 • 7d4d6e8f
 • 5d81d76e
 • 182bb8e
 • 1f73a33

Hướng dẫn cách nhập code Kingdom Two Crowns

 • Bước 1: Đăng nhập vào trang chủ website Kingdom Two Crowns
 • Bước 2: Chọn box giftcode Kingdom Two Crowns ở phía tay trái
 • Bước 3: Nhập code Kingdom Two Crowns để nhận quà

Cách nhận code sự kiện fanpage Kingdom Two Crowns

 • Bước 1: Truy cập fanpage Kingdom Two Crowns
 • Bước 2: Chọn hashtag Kingdom Two Crowns code
 • Bước 3: Làm theo hướng dẫn để nhận code Kingdom Two Crowns mới nhất

Raw Fury, indie türünü bảy cô ấy oyuncuya sundukları oyunların ne nội dung kaliteli olduğunu defalarca kanıtlıyor. Ondan önce Dandara ok başarılıydı. Artık Kingdom Two Crowns MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) ile yeni beer maceraya başlayabilirsiniz. Onları Google Play’den almak için 10 đô la dan fazla ödemenizin ne değerli olduğunu öğrenelim!

Kingdom Two Crown Tanıtımı

Komplo

Bia Krallığın iki kralı olamaz. Ancak thưa bà, Kingdom Two Crowns’ın tuyệt vời dünyasında oluyor. nsanlar ve diğer canlılar birlikte evrimleştikçe güç kavramını aşıladılar ve böylece ekişme yarattılar. nsanlar daha az besin kaynağı olan uzak diyarlara itildiler, ancak bu açgözlü yaratıkları tatmin etmedi.

Hỡi bạn, bia beyaz hay bia binen altın taçlı adam belirdi. nsanların ait oldukları yere hükmetme hakkını yeniden kazanmalarına yardımcı olmak için ender beer umut gibidir.

Krallığını inşa et

Hiç kimse, tacı takan ve o beyaz hoặc binen adam sensin. Oyunun başında, sadece yalnızsın, bu yüzden yapılacak ilk ey ilk konuları bulmak. Haritanın soluna veya sağına gitmek için ekranı kaydırın, yakında ilk üssünüzü bulacaksınız.

Kingdom Two Crowns oynanışı 1024x576

Ancak, bu taban gerçekten vahşi. Güçler, kaynaklar ve diğer birçok ey açısından yoksundur. Avantajlar yaratmak için oyunun sunduğu altın paralarla birlikte bilgeliğinizi kullanmanız gerekir. lk önce, koruma kulübeleri inşa etmeniz gerekiyor. Ardından, insanların alışması, yaşaması veya ağaç kesmesi ve yeni topraklar keşfetmesi için kaya kazması için para sağlayın. ok geçmeden abalarınız plak gözle görülecektir. Kaleler inşa edildi, ek muhafız birimleri, bölgeyi sürekli olarak her yöne genişletirken bölgeyi işaretleyen bayraklar.

yağma ile kar karşıya

Tuổi geçtikçe krallığınız büyür ve birçok tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalırsınız. O açgözlü yaratıklar her gece masum insanlara zarar vermek için bir yerlerde latexuya yatıp sonra da tüm mallarını alıyorlar. Yeni toprakları keşfetmek için haritanın sağ Kadarına geçmeye alışırken de aynı eyle karşılaştım. Bia Ama beklenmedik ekilde, gece o grade çabuk öktü ki, Greed’in ordusuyla karşılaştım, altınları çaldılar ve acımasızca bana saldırdılar. Neyse ki at oldukça hızlı hareket etti ve beni okçuların muhafızlarının önüne getirdi.

Okçular ve savaşçılar, krallığın kurulduğu günlerde iki ana askeri birlikti. Vahşi hayvanları avlayabilir, ağaçları kebilir ve bana bia sürü altın verebilirler. O parayı silah yapımı için kullanıyorum, cô ấy bir yay veya demir ekicin maliyeti üç birim. Ondan sonra yeni binalar inşa ettim, krallığın genel gücünü artırmak için ana binayı geliştirdim.

android 1024x576 için Kingdom Two Crowns

Genel olarak, orduyu başka bia yerde keşif yapmak için yönetmeyi göze alabilene cấp en iyi savunma zırhını yaratmanız gerekir. Açgözlülük – bia dünyanın tacını elinde tutan, phục vụ về başına taktığın ikinci taca bakmayı bırakmayacak. Bia ufak hatanız olduğu sürece tüm abalarınızı sıfıra döndürecektir.

Yeni deneyimlerle yeni oyun modu

Chiến dịch, Kingdom Two Crowns’daki ana moddur, ancak tek mod bu değildir. Bazen yeni beer ey yaşamak istiyorsanız, Adalara Meydan Oku modunu seçin. Orada, alt yeni mücadeleye ve gizemli talilara karşılık gelen alt yeni ülke var. Veba Adası bunlardan biri. Seviyesi oldukça hızlı yükselir ve hem askeri güçte hem de krallığın genel savunmasında olağanüstü bia gelişmeye sahip olmanızı gerektirir. rütbe seviyesi vardır: bronz, gümüş ve altın. Burada 40 gün yaşayabilirseniz, altın rütbeye ve iki değerli taca layık yetenekli kral bia olduğunuzu kanıtladınız!

Vương quốc Hai Vương miện ekran görüntüsü 1024x576

Kafatası Adası’nın da karşılık gelen rütbeleri vardır, ancak bu deneyim, Bệnh dịch Adası gibi savunmak yerine düşman Portallarına saldırmakla ilgilidir. Onları kendiniz keşfedin!

Đồ họa

Raw Fury’nin sunduğu her bağımsız oyun yaşayan bir sanat eseridir. Nền tảng bia Yalnızca 2 boyutlu üzerine inşa edilmiş olmasına rağmen, bia cổ điển yandan kaydırma stiline sahip ancak inanılmaz bia çekicilik yaratıyor. Bu đồ họa, phong kiến ​​Japonya kültüründe görülenler gibi karanlık bir sahne yarattığı için tasarım açısından ekici. Bu graphic, renk stiliyle ekici, gizem yaratıyor ve oyuncuların daha fazlasını keşfetme isteği uyandırıyor.

Ve son olarak gündüz-gece effecttleri, sis effectleri ve gerçek ortamdan yakalanan eşitli sesler, oyunu her sahneye uygun hale getiriyor. Bazen bu oyun bana unu soruyor: Kingdom Two Crown dünyasında beni nereye götürmeye alışıyor, ünkü gerçekten içine dalmış durumdayım!

Kingdom Two Crowns MOD phiên bản của bạn

zellikler MOD

cretsiz Alışveriş: Yeterli paranız olmasa mật krallığınızı yükseltin ve inşa edin.

Android in Kingdom Two Crowns MOD APK’sını indrin

Bu makaleyi okuduktan sonra Kingdom Two Crowns’u APKMODY üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kích thước iki APK dosyası, gốc bia dosya (ücretli oyun) ve MOD sürümünün bia APK dosyası sunuyoruz. Lütfen istediğiniz sürümü seçin. Ve bu makalenin size bazı ilginç bilgiler getirdiğini düşünüyorsanız, 5 yıldızlı bia ma’am bırakmaktan ekinmeyin!

Yorum
Paylaşmak