Danh sách giftcode game GTA 4 MOBILE Edition được tổng hợp bởi Salenhanh. Nếu bạn nào chưa có giftcode GTA 4 MOBILE Edition thì đừng bỏ qua những code dưới đây nhé. Cùng Salenhanh cày cuốc GTA 4 MOBILE Edition thôi nào!

Giftcode GTA 4 MOBILE Edition mới nhất

 • 5a618732
 • 234b33d7
 • 3a41c5e
 • 2ffd566f
 • 34c291b8
 • 4f95912c
 • 2eda5b43

Giftcode Fanpage GTA 4 MOBILE Edition mới nhất

 • 7811f130
 • 7b653028
 • 34490166
 • 44a3376
 • 6eb432b6
 • 23edc8bd
 • 9c81010

Hướng dẫn cách nhập code GTA 4 MOBILE Edition

 • Bước 1: Đăng nhập vào trang chủ website GTA 4 MOBILE Edition
 • Bước 2: Chọn box giftcode GTA 4 MOBILE Edition ở phía tay trái
 • Bước 3: Nhập code GTA 4 MOBILE Edition để nhận quà

Cách nhận code sự kiện fanpage GTA 4 MOBILE Edition

 • Bước 1: Truy cập fanpage GTA 4 MOBILE Edition
 • Bước 2: Chọn hashtag GTA 4 MOBILE Edition code
 • Bước 3: Làm theo hướng dẫn để nhận code GTA 4 MOBILE Edition mới nhất

APK GTA 4 MOBILE Edition ‘tại đây APKMODY’den tamamen ücretsiz olarak indrin. APK dosyasını yazının altındaki bağlantıdan indirebilir ve Android cihazınıza kurabilirsiniz.

Phiên bản GTA 4 MOBILE Tanıtımı

Trò chơi Rockstar, Phiên bản di động GTA 4 APK của nın piyasaya sürülmesiyle Mobile oyun pazarına thẩm phán olma yeteneğini beer kez daha gösterdi. Bu oyuna katılan oyuncular, Liberty ehrinin en kötü öhretli gangsterlerinden biri olma ansına sahip oluyorlar. Bia dizi birinci sınıfaksiyonla, oyuncular yeraltı dünyasına hükmetme hayallerini gerçekleştirmek için itibar bia kazanmak için sayısız fırtınadan geçmek zorundalar.

Komplo

Platypus ile negzde geçen yılların ardından Niko Bellić, özgürlük hayalinin peşinden gitmek için kuzeni Roman ile Liberty City’e geri döner. Ancak Niko’nun hayat planlandığı cấp sorunsuz gitmedi. 15 yıl önceki haini keşfetti, yoldaşlarını öldürtmek için savaş alanında düşmana haber verifyrdi. Aynı Zamanda Roman milyonlarca dollarla para kaybettiğinde gangsterlerle yüzleşmek için Roman’a katılmak zorunda kaldı.

GTA 4 MOBİL Surum Haritası

Alacaklı Vlad Glebov için alıştığı süre boyunca Niko, silah ticareti yaptı ve birçok yeni ilişki kurdu. Bia Ancak ksa süre sonra patronunun kuzeniyle gayri meşru bia ilişkisi olduğunu öğrenince Niko onu öldürdü. Rus mafya babası Mikhail Faustin, hikayeyi öğrendikten sonra hem Niko’yu hem de Roman’ı bia suikast gerçekleştirmeleri için kirilamak için kaçırdı. Bu andan itibaren Niko’nun hayat ve yeni maceraları gerçekten başlıyor!

ekici oyun

Sizi genel konusuyla tanıştırdım, oyun ayrıca Liberty’de neler olduğunu anlamanız için açılış sahnesi hakkında bia tanıtım videosu da sunacak. Ancak GTA 4 MOBILE Edition, ak oyun ile tasarlanmıştır, böylece önceden oluşturulmuş senaryoyu takip etmek zorunda kalmadan özgürce oynayabilirsiniz.

Ancak, senaryonun da birçok ilginç yanı olduğunu düşünüyorum. Niko’nun hayatının her beer parçası hakkında, Liberty’nin yeraltı dünyasını keşfetme yolculuğunda karşılaştığı inişler ve çıkışlar hakkında hikayeler keşfetme fırsatınız var. Roman da tehlikelerle yüzleşmek zorunda ama thứ hai về sân Niko’nunımıyla her ey ok yakında düzelecek!

GTA 4 MOBİL Surumü Oynanış

Görevler sadece yeraltı dünyasında patron characterlerle yeni karşılaşmalar açmakla kalmaz, aynı Zamanda extra bonuslar size ve bir sürü yeni silah Verir. Ve biliyorsun, bia gangster silah yoksa hiçtir beer. Vlad Glebov’un astları ya da Küçük Jacob, Niko ne savaşmaya alışsa onu bitirmek için yakında silah ya da bıçak kullanacak.

Oyun ilerledikçe, daha ve Aksiyon dolu anlar da var. Yeni characterler ortaya kıyor ve Niko’nun yardımına ihtiyaç duyuyor ve bu bazen onu önünde duran iki kişiden birini öldürmek gibi son derece zor seçimlere itiyor. Ve bildiğim Kadarıyla, bu silah tüccarı Vlad Glebov ilk öldürülen kişiydi. O kỷ nguyên sonuçlar takip edecek ve hayatını güvende tutmak için Niko’nun yanında olmanız gerekiyor.

Điều khiển

Controllere gelince, eylem düğmeleri ekranın iki köşesinde bulunur. Koşarken yumruklayabilir, tekmeleyebilir, yakın dövüş silahlarını alabilir veya birine saldırmak için silah kullanabilirsiniz. Bia arabaya veya motosiklete binaryken, sürüş control paneli görünecektir. Thưa bà, gangster olan diğer oyuncularla veya suçluları bulmaya alışan polislerle tam sokakta yer alan gerçek bia yarış oyununa katılmanız gibidir.

GTA 4 MOBİL Sürümü APK ndir

Tabii ki, bia Liberty suçlular ehri olmasına rağmen, hala kanunları var. Yoldan geçen birine saldırmak veya bia arabayı soymak gibi yanlış bia ey yaptığınızda suç seviyeniz artacaktır. Ekranın sağ üst köşesinde görüntülenir. Polis gücü bu bilgileri sizi takip etmek için kullanır. Başlangıçta sadece birkaç arabadan oluşuyorlar, ancak istediğiniz seviye arttıkça ehre trực thăng về ok sayıda polis getirecekler.

Đồ họa

Fark etmiş olabilirsiniz, GTA 4 MOBILE Edition, imdiki gibi con lăn 3D hiện đại nội dung yapma oyunları ekici olmayangrafilere sahiptir. 12 yıl önceki console sürümünün tarzı gibi biraz cổ điển.

90’larda geçen Rockstar Games, Batı toplumunun bia bölümünü gerçekçi bia ekilde yeniden yarattı. Oyundaki characterlerin, araçların ve evlerin nasıl giyindiğini kolayca tanıyabilirsiniz.

Phiên bản GTA 4 MOBILE Ekran Görüntüsü

Bia Başka açıdan, bu oyun, orta konfigürasyonlu cihazlar da dahil olmak üzere Android car cihazlarda sorunsuz alışır.

APK của Android için GTA 4 MOBILE Edition ‘chỉ có ở đây

Tüm Zamanların en ok gişe kran oyunlarından biri olan, dunya apında satışrecordları kıran oyun GTA 4 MOBILE Edition’ı deneyimleme fırsatı buluyorsunuz. Oyunun harika hikayesini keşfedin, yeraltı görevlerine katılın ve Liberty City’yi veya sifter bitnız herhangi bia şehri fethedin.

Yorum
Paylaşmak